CafeCanliCom.Com'u Tanıyın

CafeCanlı Misafir

CafeCanliCom.Com'u kullanmak için üye olmak zorunda değilsiniz. CafeCanlı Misafir girişi sayesinde yayınları üye olmadan misafir olarak izleme şansınız vardır. Misafir girişiyle yayın izleyen kullanıcılar yazışmalara katılamaz, yayıncılara hediye kredi gönderemez ya da birebir daveti atamazlar. Misafir kullanıcılar istedikleri yayıncıları, sınırsız süreyle izleyebilir ve yayınlar arasında geçiş yapabilirler.

CafeCanlı Sohbet alanlarında üye olduğunuzda ise, yayıncıların hikayelerini görüntüleyebilir, yayıncılarla mesajlaşabilir, kredi satın alarak yayıncılara birebir yayın daveti gönderebilir ve yayıncılarla birebir, karşılıklı sohbet edebilirsiniz. Ne kadar kredi almak istediğiniz tamamen sizin tercihiniz olup, isterseniz kredi almadan da yayınları izlemeye üye olarak devam edebilirsiniz.

Görüntülü ve Canlı Sohbet sitelerinin en büyüklerinden biri olan CafeCanliCom.Com da ayrıca premium üyelik seçeneği de bulunmaktadır. Premium üye olarak yayınları Full HD kalitesinde görüntüleyebilir, yayıncılarla ücretsiz ve sınırsız mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca premium üyeler, kredileri normal üyelere göre daha uygun fiyatlarla satın alabilme avantajına sahiplerdir.

CafeCanlı Misafir girişi yapan kullanıcılar da, diğer üyeler ve yayıncılar gibi site kurallarına tabi olduklarını unutmamaları gerekir. Herhangi bir yayından görüntü kaydı almak gibi TCK'da suç teşkil edecek eylemlerde bulunamazlar. CafeCanlı Misafir kullanıcılar da diğer üyeler gibi üyelik ve gizlilik sözleşmelerini kabul etmiş sayılırlar.


Üyelik, misafir girişi ve CafeCanlı Model konularında kafanıza takılanları iletişim bölümünden bize ulaşarak sorabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaklardır.

SOHBETE BAĞLAN